ASTOR Lipcollor Butter Matte 026 | Recenze

16. dubna 2016 v 10:32 |  Ztracena v nákupech
Dlouho, opravdu dlouho, jsem v drogerii hledala nějakou rtěnku, která by se alespoň trošku přibližovala tmavě fialové. Prolezla jsem nekolikrát všemožné značky, až jsem skončila u Soft Sensation Lipcolor Butter Matte v odstínu 026 Royal Diva od Astoru. Mé představě se to jen zdánlivě blíží, tak jsem usoudila, že to je tak jediné, co tady najdu a musím se spokojit s internetem a drahým poštovným.Řekněme, že to bylo takové zalíbení na první pohled, láska ne, to by musela být ještě o trošku jinačí. Těžko vůbec popsat barvu. Na kůži se zdá tmavě vínová, na rtech fialová a na fotkách růžová. Vážně nemožné zachytit tak, jak doopravdy vypadá. Proto každému doporučuju při příští návštěvě drogerie vyzkoušet.

Na obalu je napsáno, že má splňovat strukturu balzámu na rty a to musím jen potvrdit. Po nanešení jsou rty krásně hydratované a jemné. Po pár hodinách je ale potřeba buď znovu přetřít, protože se cítíte jak vysušená paprika, nebo odlíčit a dát úplně znovu.


Tím přichází na řadu výdrž, kterou musím jakžtakž pochválit. Barva si sice nikdy úplně nesedne, jen opravdu po velké době, kdy už přichází na řadu přelíčení, ale musím říct, že se ale ani moc nehne. Samozřejmě pokud si budete na rty neustále šahat a kdo ví co, barva vám bude pomalu slézat dolu, ale jakmile si rtěnky nebudete všímat, tak se můžete těšit také z dobré výdrže. Obecně nevím, jak by to platilo u lidí, jenž mají například profesi, ve které často mluví. S jídlem je to peklo a pokud si na to nedáváte pozor, můžete se jistě rozloučit s dokonale namalovanými rty a hurá přemalovat. Ono se tomu mockrát nevyhnete ani při opatrném jezení.

Odlíčit jde naprosto v pořádku a to i obyčejnou micelárkou, vodou je to těžší, ale dá se to.

+ výdrž je obstojná
+ příjemná na rtech
+ snadné odlíčení

- po době "seschne"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terez Terez | Web | 16. dubna 2016 v 21:14 | Reagovat

Ten odstím vypadá suprově.. Kosmetiku na internetu nerada kupuji.. Vybereš si nějaký hezký odstín a on ti přijde úplně jiný :D

2 bestinblack bestinblack | Web | 17. dubna 2016 v 9:59 | Reagovat

[1]: Přesně tak, proto jsem se snažila sehnat něco v drogerce, ale pro mé představy asi beznadějné. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama