Květen 2016

AVON Advance Techniques 360 nourishment | Recenze

14. května 2016 v 16:36 Ztracena v nákupech
Rozhodně nejsem veliký odborník přes vlasovou kosmetiku a už vůbec bych neměla být vzorová ukázka zdravých vlasů, ale to je právě důvod, proč zkouším tolik výrobků z této kategorie.

Už od mala mám velice řídké vlasy a neustále mě trápí vypadávání vlasů, na které mi zatím nepomohlo nic. Zároveň mám vlasy opravdu hodně slabé a stačí jeden den nepoužít přípravek na konečky a můžu se znovu nechat ostříhat. Nikdy mi nevydržely zdravé vlasy po ostříhání déle jak dva týdny, a i to byl extrém, ale vzhledem k tomu, že mám ráda dlouhé vlasy (a jednu dobu jsem je měla opravdu dlouhé), musím se stím nějak poprat.

Našla jsem neuvěřitelný "olejíček" od značky AVON, který mi pomohl se zbavit alespoň problému s poškozením. S přípravky experimentuji dál, ale na tento jsem recenzi nemohla neudělat.


Nejsem násilnická, ani satanista

5. května 2016 v 15:52 Výkřiky do tmy
Často přemýšlím, co asi proběhne lidem hlavou, když si mě prohlídnou. Asi to nebude vždy tak pozitivní myšlenka, ale nevidím moc důvodů, proč by mě měli brát za odpad společnosti.

Jsem hodná, milá duše s trochu větší špetkou zákeřnosti, kterou můžu obdarovat všemožné parazity v podobě lidí, které nemůžu vystát. Nic zlého na tom nevidím, každý si sympatický nikdy nebude a bohužel svůj názor často neudržím jen ve své mysli. Ale nejsem zrůda!


Nejsem člověk, co obětuje kočky při čarodějnických rituálech, nevyřezávám si do kůže pentagram, ani neplánuju hromadný teroristický útok nebo vraždu svých nejbližších. Neposlouchám řvaní démonů, ani neobdivuju vzhled mrtvol.
Naopak kočky jsou mým velice oblíbeným živočichem, nemám žádnou víru, i přesto, že jsem o tom častokrát přemýšlela a některé se mi velice zamlouvají, a vraždila bych, ale jen obrazně. Každej je někdy na zabití. To "blití", co mi zní ve sluchátkách je poměrně těžká technika zpěvu a ty "mrtvoly", jsou obdivuhodní lidé, co se nebojí projevit svou osobnost, styl a kreativitu.

Nevnucuju nikomu nic, žiju si ve svym světě a líbí se mi to. Pokud jen sedím, nebavím se s nikým, neznamená to, že jsem nepřátelská, všechny nenávidím a chci je zabít. Jen nemám potřebu se bavit s někým, o kom vím, že bychom si neměli co říct. Jen možná nemám náladu. Možná jen potřebuju být sama. Ale ne, nekomunikuju právě se Satanem a nevybírám si svou oběť. Nejsem emo, gotička, metalistka, ani rockerka. Poslouchám a oblékám si, co se mi zlíbí. Od popu k metalu, přes deathcore k rocku.

Černá barva není barvou zla.

Pád | Andělé 1 | Recenze

2. května 2016 v 19:37 Mezi řádky
Některým andělům je souzen Pád...
Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé - v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného - a dává to jasně najevo -, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.
(databazeknih.cz)