5 věcí, které mi lezou na nervy

10. července 2016 v 16:47 |  Výkřiky do tmy
Dalo by se toho vymyslet spoustu, ale já to mám shrnout pouze do 5ti věcí.

1. Když stojíte ve frontě a někdo se na vás neustále tiskne
Proboha, osobní prostor vám nic neříká? Tohle mě opravdu neustále udivuje. Já sama stojím dál od člověka přede mnou, ale ten za mnou div se o mě neopře. Chápu, že lidé například spěchají, chápu, že si chtějí konečně na pás své věci odložit, ale předemnou také někdo stojí a dýchám mu pomalu za krk? Ne, nedýchám, pokud jste si stále nevšimli. To, že každou chvíli ucítím vaše tělo na mých zádech, nemohu se ani hnout, otočit, pomalu ani nadechnout, prodavačku neurychlí a vy nebudete dříve pryč. :)

2. Průvodci, co mluví potichu
Nevím, zda si uvědomují, že pokud je prohlídka ve 40ti lidech a někteří prostě musí stát vzádu, protože jim je nepříjemné se tisknout mezi další a nebo se tam vůbec nemohou ani procpat, tak asi neuslyší každý. Pak se nemůžou divit znechucených tváří, které jen natahovaly krky, aby slyšely alespoň jediné slovo. Ještě lepší je to pak dávat za vinu návštěvníkům.

3. Neochotný řidič autobusu
Většina z vás asi žije ve městech, kde si v trafice koupíte lístek, nastoupíte si zadníma dveřma, lístek označíte a máte hotovo. No, některé města stále praktikují metodu, kdy nastupujete předními dveřmi, říkáte, kam chcete jet, řidič vám řekne částku a stroj vám lístek vytiskne přesně na danou zastávku. Takový problém to není, ale autobus kvůli tomu věčně jezdí později, jelikož si prostě nemůžou dát větší rozestup mezi zastávkami, přestože vědí, že na některých zastávkách natupuje klidně okolo 15ti lidí a každému říkat částku, bude trvat asi trošku déle. Ne, oni si nechají na každou zastávku 1 minutu a ještě mají kecy na vás, pokud nestíhají, nebo pokud náhodou nemáte přesně drobné. Buď ať si upraví ten jízdní řád nebo mají rovnou napsáno, že vracet nebudou. Nejsem fackovací panák, na kterého můžou mít kecy, když si pouze chci koupit lístek.

4. Lidé, bez respektu k učitelům
A dáme si selfíčko a ještě vyzkoušíme nové filtry na snapchatu. Dále můsíme ještě odepsat a nakonec zkontrolovat rtěnku v zrcátku. Že mám mobil v hodině? A co jako?
Vzpamatujte se prosím. Svět se netočí kolem vás a ti lidé se snaží dělat svojí práci. Nevím, zda to někomu dochází, ale jo, je to otravné. Neustále poslouchat to napomínání a nakonec o obědě poslouchat, jaká je to stará...

5. Lidé nerespektující můj životní styl
Nejsem člověk, který potřebuje k zábavě alkohol, nepotřebuju kouřit, chodit do klubů a bavit se s lidma. Nejsem společenský člověk a nikdy nebudu. Konec, tečka, pochopte to, děkuji. Věta "Nestyď se." mi nepomůže a "nevyléčí". Stejně tak mě věta "Bav se, proč jsi tak nepřátelská?" nepřemluví dělat něco, co mi je nepříjemné. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paige Douglas Paige Douglas | Web | 10. července 2016 v 17:17 | Reagovat

Súhlasím, tiež nemám rada tieto veci. V 5. sme úplne rovnaké, pretože mám taký odpor k alkoholu (no vlastne k malým deťom, ktoré si myslia, že môžu piť alkohol) a tiež nie som spoločenská.. nenávidím to, ako mi moji rovesníci vždy núkajú alkohol.... veď keď nechcem tak nechcem.... inak pekný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama