Neaktivita, škola | Černá hodinka

22. srpna 2016 v 10:37 |  Černá hodinka
Rozhodla jsem se založit takové ty povídací články, které vídám téměř na každém blogu. Říkala jsem si, že to nebudu potřebovat, ale nakonec myslím, že jednou za čas by to bylo fajn, je celkem potřebné podat pár informací a jak už to u těhle článků bývá.. hlavně se vykecat. Podle mé předtuchy si myslím, že se časem tyto články celkem naskupí a bude jich dost, ale nikdy bych nechtěla vydat takový článek např. dvakrát do týdne, to by bylo otravné a komu by se to chtělo číst? Nikomu.

Prvním bych začla svou uplynulou neaktivitou. Bylo to zcela nečekané a proto to nebylo nijak dříve oznámeno a prostě jsem zmizela. Nakonec jsem se zmohla alespoň na malou informaci v menu, ale to bylo vše. Přepadla mě kamarádka a já jí nemohla jentak nechat na mě koukat, jak tu tluču do klávesnice, když bylo takové teplo. Ovšem pořád jsem přemýšlela nad články a mám pár nápadů. Ok, teď jsem si je přepočítala a je jich tam 8 jen na dobu podzimu a zimy a to mi příjde jako slušné číslo, když k tomu započítám takové ty random články, co mě napadnou ze dne na den. Také mám nějaké rozpsané, např. o nakupování na ebayi, neboť to mě v posledním roce hrozně chytlo. Bohužel ten článek píšu už zhruba 3 měsíce a stále se mi nelíbí. Nemůžu najít ten správný formát, jak to sepsat.


Dále tu mám školu jako téma, co chci rozebrat. Troufám si říct, že většina, co bude číst tenhle článek, je školou povinná a nastává ta chvíle! Ta, které se všichni obáváme jako čert kříže! Končí nám prázdniny.
Musím se přiznat, že mi ani nevadí, že nebudu mít volno, budu se zase stresovat z každého testu z češtiny, jelikož to bez stresu nejde, ale ten počáteční zmatek, ten nesnáším. (A ještě více ty lidi tam. :D) Já obecně ráda nakupuji věci do kanceláře, do školy a tak dále, různé ty lepíky, tužky, ale seskupit si všechny sešity z minulého roku, dát si to do pořádku, nakoupit učebnice. Zabijte mě někdo, prosím. Navíc si zase vše balit na intr.

Poslední týden jsem se do té školy pustila, i když jsem to měla v plánu celé dva měsíce, neboť prvák jsem opravdu zanedbala. Pád předmětů mám absolutně bez sešitů, některé jsou v tak hrozném stavu, že je celé přepisuju. Navíc jsem měla přečíst 3 knížky podle mých informací a já ještě nepřečetla ani jednu. Jsem unavená ještě předtím, než tam nastoupím.

Také mě ani nepřekvapuje neochota spolužáků, zjistit si v naší třídě nějakou informaci, to je vážně síla. Už se těším, jak budou brečet nad tím, že zase mají špatné známky, ale když se je na něco zeptám, odpoví stylem, že jsou ještě prázdniny, tak co to řeším. Lidi, poslední týden prázdnin. Já taky lenošila celou dobu, ale nejsem na tolik blbá, abych tomu nevěnovala alespoň těch pár dní.

Více se nebudu rozčilovat, neboť to měl být velice uvolněný článek a mohlo by to prokupnout v něco horšího. Toť asi vše, co jsem chtěla světu sdělit a snad brzo sepíšu nějaký normální čtivý článek, kde se alespoň dozvíte něco zajímavého a ne jen věci o mě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smilee Smilee | Web | 22. srpna 2016 v 11:23 | Reagovat

Fakt, že je poslední týden prázdnin mě absolutně děsí. Také mě děsí fakt, že celé prázdniny jsem opravdu skoro nic nedělala a mám pocit, že jsem je promrhala (když si je ale projedu hlavou, zase mi nepřijdou tak špatné). Tenhle pocit mám ale na konci každých prázdnin :)
Já jsem se na školu nepodívala a ani to neplánuji do té doby, než opravdu začne a já se budu muset učit. Takže tě obdivuji. Zároveň jsem na tom ale úplně stejně, jelikož zbožňuji nakupování nových sešitů a všeho kolem (i když to stejně nakonec ztratím).
Takže hodně štěstí do dalšího roku a snad to všichni přežijeme. A užij si poslední týden prázdnin :)

2 Bestinblack Bestinblack | Web | 22. srpna 2016 v 12:00 | Reagovat

[1]: Také se toho děsím, až moc tenhle rok. Já nakonec stejně zůstanu s papírem vytrhnutým od někoho ze třídy a půjčenou propiskou od spolusedící! :D Ale nakoupit musím, i kdybych to měla všechno poztrácet.
Také ti přeju hodně štěstí do nového roku. :)

3 A. A. | Web | 25. srpna 2016 v 12:11 | Reagovat

Máš vážně moc pěkný design blogu! :-)

A tenhle článek je super! Taky si tenhle poslední týden nechávám na věci do školy, byl by to moc velký šok 1. září, kdybych z toho lenošení vpadla rovnou do hodin plných testů. A taky jsem jedna z těch, co nakupuje, ale pak končí s papírem a propiskou :D

Ať se ti ve škole daří!

4 Bestinblack Bestinblack | Web | 25. srpna 2016 v 13:22 | Reagovat

[3]: Moc děkuji. Já bych to taky moc nedala, je to tak náhlé a to není pro mě. Radši si to dám v klidu dokupy, pak  bych to už nestíhala a znovu bych vklouzla do dalšího roku špatně.

Ještě jednou děkuji za všechno pochvalu a přání a doufám, že se ti bude také ve škole dařit! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama