Aby to vypadalo, že něco dělám | Černá hodinka

27. května 2017 v 14:22 |  Černá hodinka
Kolik už to je měsíců? Dva a půl? Přibližně.

Dva a půl měsíce jsem se neozvala na blog, přestože jsem se vracela, zkoušela psát, tvořila jiné stránky, vymýšlela jména, psala náměty, ale kde nic, tu nic. Za tu dobu jsem toho stihla, dalo by se říct, hodně. Dokonce jsem se zaměřovala i na školu, odjela do zahraničí na pár dnů, i zvládla praxe. K blogu to však vůbec nepřispělo, i když vám tu můžu povídat, jak mám vytvořený plán, založený nový blog, na něm rozepsané články, ale k realizaci se nějak nedostávám. Je to škoda. Mrzí mě to.

Proč vůbec nefunguje už nový blog? To proklaté jméno!

Víte, motivace je, nápady jsou, ale už jsem prostřídala tolik jmen, že mi dochází inspirace. Když už jsem se pro jedno rozhodla, bylo buď zabrané nebo se tak jmenovala nějaká restaurace, kniha, dokonce i vinotéka. Teď mám jedno volné, docela se mi i líbí, ale zní tak zvláštně, že z toho nakonec nejspíš taky nic nebude. Chci název český, hezký, krátký a výstižný. Především výstižný. Ale není to tak jednoduché, jak se může zdát.

A tak proč tohle vůbec píšu.. Jen abyste věděli, vy, co sem občas ještě přijdete, k mému překvapení i při neaktivitě je vás dost, že pořád pracuju, jen potřebuju čas. A přestože jsem si myslela, jak se tu rozepíšu a podělím se o kousky ze svého života, stejnak to zde ukončím. Nechci psát o hloupostech jen abych uměla natáhla článek. Co jsem chtěla napsat, to tu je. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 written-by-m written-by-m | Web | 3. června 2017 v 12:32 | Reagovat

Úplně ti rozumím, při zakládání nového blogu mi vždycky dělalo problém vymyslet nějaké dobré a výstižné jméno. Já jsem se na blogu neobjevila už měsíc a pár dní a celkem mě to mrzí, protože chci dál psát, ale nevím o čem a blog rušit nechci. Snad najdeš nějaké dobré jméno, byla by škoda, kdyby tak dobrá blogerka jako si ty z blogového světa zmizela :-)

2 Anna Anna | Web | 27. června 2017 v 8:26 | Reagovat

Na rovinu ti řeknu, že mě to mrzí. Neb tě mám ráda (jak už jako blogera, ta i jako designera). Ráda bych tě tu viděla častěji, ale přesto tě dokážu pochopit, neb jsem i já měla nedávno trošku krizi a 3 týdny u mě nic nevyšlo. Drž se holka ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama