Červenec 2017

A tak se posouváme dál

5. července 2017 v 14:00 Zápisky z Pekla
Když jsem si zakládala tenhle blog, netušila jsem, že mě to chytne natolik. Upřímně jsem tomu dávala ty 3 měsíce, ale vyklubal se z toho celý rok. Poslední měsíce jsem však byla stále méně aktivní, přestože jsem na blog často myslela a chtěla psát nové články. Bohužel mi nevyhovovuje platforma blog.cz a tak se chci přestěhovat o trochu dál.

S touto myšlenkou jsem si pohrávala dobrý půlrok, začít znovu a poněkolikáté na tom samém místě byla chyba. Nejdříve jsem se rozmýšlela nad blogspotem, neboť je mi více známý, ale řekla jsem, že za zkoušku nic nedám a zkusím wordpress. Abych pravdu řekla, jsem tam zatím na 100% spokojená.

Ráda bych pokročila a tentokrát psala více propracované a kvalitnější články, ale stále zůstat svá a pokračovat ve stejném stylu. Budu se zaměřovat především na knihy, ale narazíme i na jiná témata. Například seriály, filmy, hry, nebo i nějaký ten povídací článek. Jak si můžete všimnout, blog má teď velmi krkolomnou a nepřehlednou adresu, především kvůli koncovce wordpress.com, ale brzy snad bude mít vlastní doménu a bude vcelku krátký, jen si tím stále nejsem tak jistá a musím počkat na svou spontální náladu, kdy to prostě zaplatím a tečka!

> Přejít na blog <


Až bude adresa nová, samozřejmě jí tu upravím. Doufám, že se za mnou příjdete podívat a neodradila jsem vás mou bezohldnou neaktivitou zde. :)