Výkřiky do tmy

Nejsem násilnická, ani satanista

5. května 2016 v 15:52
Často přemýšlím, co asi proběhne lidem hlavou, když si mě prohlídnou. Asi to nebude vždy tak pozitivní myšlenka, ale nevidím moc důvodů, proč by mě měli brát za odpad společnosti.

Jsem hodná, milá duše s trochu větší špetkou zákeřnosti, kterou můžu obdarovat všemožné parazity v podobě lidí, které nemůžu vystát. Nic zlého na tom nevidím, každý si sympatický nikdy nebude a bohužel svůj názor často neudržím jen ve své mysli. Ale nejsem zrůda!


Nejsem člověk, co obětuje kočky při čarodějnických rituálech, nevyřezávám si do kůže pentagram, ani neplánuju hromadný teroristický útok nebo vraždu svých nejbližších. Neposlouchám řvaní démonů, ani neobdivuju vzhled mrtvol.
Naopak kočky jsou mým velice oblíbeným živočichem, nemám žádnou víru, i přesto, že jsem o tom častokrát přemýšlela a některé se mi velice zamlouvají, a vraždila bych, ale jen obrazně. Každej je někdy na zabití. To "blití", co mi zní ve sluchátkách je poměrně těžká technika zpěvu a ty "mrtvoly", jsou obdivuhodní lidé, co se nebojí projevit svou osobnost, styl a kreativitu.

Nevnucuju nikomu nic, žiju si ve svym světě a líbí se mi to. Pokud jen sedím, nebavím se s nikým, neznamená to, že jsem nepřátelská, všechny nenávidím a chci je zabít. Jen nemám potřebu se bavit s někým, o kom vím, že bychom si neměli co říct. Jen možná nemám náladu. Možná jen potřebuju být sama. Ale ne, nekomunikuju právě se Satanem a nevybírám si svou oběť. Nejsem emo, gotička, metalistka, ani rockerka. Poslouchám a oblékám si, co se mi zlíbí. Od popu k metalu, přes deathcore k rocku.

Černá barva není barvou zla.

Proč si přečíst Harryho Pottera

23. dubna 2016 v 14:48
Chlapec, který zůstal naživu. Kdo by ho neznal?

Odvážila bych se říct, že drtivá většina obyvatelstva planety Země, pokud nepočítáme země třetího světa, Harryho Pottera zná a ještě větší většina z té většiny, zná především filmovou podobu. Upřímně, kdo ji neviděl, že jo? Zaráží mě, že přesto, jak úchvatný celý příběh je, najde se hromada odpůrců, či dokonce hejtrů. Nevím, na čem to je založené, zda se vyhýbají fantasy, úspěšným sériím, nemají rádi magii, nebo se jim jednodušše nelíbí zpracování? Kdo ví, každému se líbí něco jiného, ale ze všeho nejvíce nesnáším, když někdo hodnotí celý příběh jen na základě filmu. Proto každému, kdo ještě neměl v ruce knižní podobu, doporučuji to okamžitě napravit. Ono to cenu má. Poznáte úplně nový svět.

Nekopíruj, buď sám sebou

11. dubna 2016 v 17:10
Rozhořčení, které mě nutí k napsání tohoto článku, pomalu překračuje hranice. A takové emoce cítím jak ve škole, na ulici, tak i na internetu. Nejedná se o nic jiného, než o lidi, kteří nemají dost vlastní fantazie, odvahy, či něčeho úplně jiného a nechci se po tom ani pídit, že musí neustále okoukávat věci od ostatních a v naprosté přesnosti je aplikovat na sebe.

 
 

Reklama