Ztracena v nákupech

Manic Panic Shocking Blue | Recenze

3. listopadu 2016 v 17:59

Odjakživa mne fascinovaly barevné vlasy. Pamatuji si, jak jsem ještě ve svém starém tlačítkovém Sony Ericsonu, když mi bylo přibližně 11 let, ukazovala nadšeně babičce s mamkou všemožné šílené barvy. Začínalo to tmavě fialovou, kterou jsem dala na celé vlasy, později jsem barvila fialově jen konečky, pak mě začala uchvacovat modrá se zelenou. Hodně se mi líbily podbarvené vlasy a tak jsem neváhala a domluvila si návštěvu kadeřnice. Nejdříve jsme na odbarvené vlasy zkoušely barvu od Schwarzkopfu, ta mi však z blond udělala jen jemný náznak mentolu. Poté přišla zelená, ale taková do bažinaté zelené, ta se mi hodně líbila, ale stále to nebyla modrá. Ta úžasná modrá. Až jsem dospěla k závěru, že je čas ozkoušet Manic Panic barvy. Přesněji Shocking Blue.

AVON Advance Techniques 360 nourishment | Recenze

14. května 2016 v 16:36
Rozhodně nejsem veliký odborník přes vlasovou kosmetiku a už vůbec bych neměla být vzorová ukázka zdravých vlasů, ale to je právě důvod, proč zkouším tolik výrobků z této kategorie.

Už od mala mám velice řídké vlasy a neustále mě trápí vypadávání vlasů, na které mi zatím nepomohlo nic. Zároveň mám vlasy opravdu hodně slabé a stačí jeden den nepoužít přípravek na konečky a můžu se znovu nechat ostříhat. Nikdy mi nevydržely zdravé vlasy po ostříhání déle jak dva týdny, a i to byl extrém, ale vzhledem k tomu, že mám ráda dlouhé vlasy (a jednu dobu jsem je měla opravdu dlouhé), musím se stím nějak poprat.

Našla jsem neuvěřitelný "olejíček" od značky AVON, který mi pomohl se zbavit alespoň problému s poškozením. S přípravky experimentuji dál, ale na tento jsem recenzi nemohla neudělat.

ASTOR Lipcollor Butter Matte 026 | Recenze

16. dubna 2016 v 10:32
Dlouho, opravdu dlouho, jsem v drogerii hledala nějakou rtěnku, která by se alespoň trošku přibližovala tmavě fialové. Prolezla jsem nekolikrát všemožné značky, až jsem skončila u Soft Sensation Lipcolor Butter Matte v odstínu 026 Royal Diva od Astoru. Mé představě se to jen zdánlivě blíží, tak jsem usoudila, že to je tak jediné, co tady najdu a musím se spokojit s internetem a drahým poštovným.

 
 

Reklama